انواع شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

انواع شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

شیر برقی از قطعات اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شور آکوا است. این قطعه با جریان برق 24 ولت کار می کند و عملکرد آن نقش مهمی در عملکر هوشمندانه دستگاه تصفیه آب دارد.

این قطعه دارای یک موتور الکتریکی است که وظیفه دارد در مواقع لازم با روشن خاموش شدن پمپ مسیر جریان آب را باز و بسته کند.

شیرهای برقی تصفیه آب خانگی به لحاظ کارکرد به دو دسته تقسیم می شوند. یکی از انواع شیرهای برقی در حالت باز و یا NO قرار گرفته اند و دیگری در حالت بسته و یا NC قرار گرفته اند.

در شیر های برقی NO بدون اینکه جریان برق، برقرار باشد، مسیر جریان آب باز است، اما در حالتی که پمپ تصفیه آب روشن شود و شروع به کار کند، شیر برقی دریچه مسیر آب را در حالت بسته قرار می دهد.

در شیرهای برقی NC که بسیار رایج تر هستند و تقریبا در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا مورد استفاده قرار می گیرد، در حالتی که جریان برق دستگاه قطع است و پمپ تصفیه آب خاموش می باشد.

دیافراگم شیر برقی مسیر جریان آب را می بندد و در حالتی که پمپ روشن می شود و جریان برق نیز در دستگاه برقرار می شود، دیافراگم برداشته شده و جریان آب دستگاه برقرار می شود.

با اینکه هر دو نوع شیرهای برقی دقت بالایی در کنترل جریان آب دارند، احتمال خطای کمتر شیر برقی NC و کاکرد دقیق تر آن باعث شده استفاده از آن رایج تر باشد.

سیم پیچ، آهنربا، فنر و دیافراگم از تجهیزات داخلی به کار برده شده در شیر های برقی هستند.

انواع شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

انواع شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *