اورینگ هوزینگ های به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

اورینگ هوزینگ های به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا هوزینگ در چهار مرحله مختلف به کار برده می شود و از آن برای قرارگیری فیلترهای الیافی، کربن فعال گرانول، کربن بلاک و ممبران استفاده می کنند. تمامی این هوزینگ ها دارای بخشی به نام کلگی هوزینگ هستند که بر روی شیشه قرار می گیرند.

کلگی هوزینگ به صورت نری یا مادگی به شیشه هوزینگ متصل می شود و بین شیارهای به وجود آمده بر روی کلگی و شیشه هوزینگ فضای خالی به وجود می آید.

این فضای خالی منجر به نشتی آب از هوزینگ می شود و از آنجایی که آب با فشار بالایی در هوزینگ قرار می گیرد احتمال نشتی نیز بسیار بالاتر می رود.

به همین دلیل به کارگیری از اورینگ برای عایق بندی هوزینگ ها بسیار مهم است و اگر به درستی انجام نشود مصرف کننده با مشکل نشتی آب از هوزینگ مواجه می شود.

اورینگ هایی که برای عایق بندی هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه استفاده می شود با اورینگی که برای عایق بندی محفظه ممبران مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است.

علاوه بر این انواع اورینگ ها خود دارای مشخصاتی هستندکه باعث تفاوت بین انواع آنها می شود.

به عنوان نمونه در نظر گرفتن ضخامت اورینگ برای عایق بندی هوزینگ بسیار مهم است و باید به گونه ای باشد که فضای خالص بین شیارها را به طور کامل بپوشاند تا احتمال نشتی آب به کمترین درصد برسد.

بهتر است هر چند وقت یک بار با تعویض فیلترها اورینگ ها را نیز از نظر سلامت چک کنید و در صورت پوسیدگی یا پارگی آن را تعویض نمایید.

اورینگ هوزینگ های به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

اورینگ هوزینگ های به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *