بررسی شرایط کاری مناسب دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

بررسی شرایط کاری مناسب دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

نگهداری و سرویس به موقع دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار مهم است، در واقع پس از خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی، آنچه که در حفظ کیفیت آب خروجی از دستگاه بیشترین تاثیر را دارد، تعویض به موقع فیلترها و نگهداری اصولی و عیب یاب سیستم است.

بررسی شرایط کاری مناسب دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا باعث می شود تا بتوان بازدهی دستگاه را افزایش داد و همچنان بتوان کیفیت آب خروجی از دستگاه را حفظ کرد.

برای این کار باید آشنایی کلی با دستگاه تصفیه آب داشته باشید، در این صورت می توانید اقدامات زیر را انجام دهید.

در اولین مرحله بهتر است از میزان خروجی فلو فاضلاب یا محدود کننده فاضلاب اطمینان حاصل نمایید. بهتر است با هربار تعویض ممبران، فلو فاضلاب را نیز تعویض کنید.

برای تست عملکرد صحیح فلو فاضلاب ابتدا باید شیلنگ فاضلاب را خارج کنید و در حالی که شیر مخزن بسته است، شیر برداشت را باز کنید. در این صورت پساب دستگاه باید به جریان بی افتد.

سپس می توانید میزان حجم فاضلابی که در هر دقیقه از محدود کننده خارج می شود بررسی و اندازه گیری نمایید. به طور معمول میزان خروجی فاضلاب نباید از 300 تا 400 میلی متر کمتر باشد.

میزان خروج آب از شیر برداشت نیز باید مورد ارزیابی قرار بگیرد. شیر میکس و شیر مخزن را ببندید و شیر برداشت را در حالت باز قرار دهید. در این صورت میزان آب خروجی باید در حد یک باریکه و به صورت ناپیوسته باشد.

اگر جریان آب به صورت نرمال و با فشار بالا باشد، بدین معناست که یا شیر میکس باز است و یا فیلتر ممبران به درستی کار نمی کند.

میزان فشار عقربه فشار سنج، اندازه گیری سختی آب خروجی از دستگاه نیز از دیگر مواردی هستند که باید مورد بررسی و اندازه گیری قرار بگیرند.

بررسی شرایط کاری مناسب دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

بررسی شرایط کاری مناسب دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *