تست عملکرد فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

تست عملکرد فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

برای بالاتر بردن بازدهی دستگاه و عملکرد صحیح بسیاری از قطعات، اولین مرحله عملکرد صحیح فیلتر ممبران و ایجاد شرایطی برای کارکرد هرچه بهتر این فیلتر است.

از آنجایی که فیلتر ممبران با قطعات بسیاری در دستگاه ارتباط دارد، عملکرد نادرست آن باعث می شود تا قطعات دیگر نیز به خوبی کار نکنند.

فیلتر ممبران غشایی بسیار حساس دارد و بر روی این غشاء منافذی بسیار ریز با قطر 0.0001 میکرون به وجود آمده است. این منافذ بسیار ریز هستند و اگر دچار گرفتگی شوند، آب به هیچ عنوان تصفیه نخواهد شد.

در واقع یکی از مهم ترین علت هایی که منجر می شود آب تصفیه شده رسوب ببندد، خرابی فیلتر ممبران است.

برای تست عملکرد فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا می توانید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :

ابتدا شیر مخزن دستگاه را با چرخش 90 درجه اهرم در حالت بسته قرار دهید. اگر دستگاه شیر میکس نیز دارد، شیر میکس را هم ببندید.

در مرحله بعد برای اینکه آب خروجی از فیلتر ممبران به صورت مستقیم خارج شود، شیر برداشت نصب شده بر روی سینک ظرفشویی را کاملا باز نمایید.

پس از گذر دقایقی آب تصفیه شده و آب درون مخزن به طور کامل تخلیه می شود و در نهایت آبی که از ممبران عبور می کند از شیر برداشت خارج می شود.

یک دستگاه سختی سنج سالم و با کیفیت تهیه کنید.
با استفاده از سختی سنج، سختی آب یا میزان کل املاح موجود در آب را اندازه گیری نمایید.

اگر سختی آب زیر 120 ppm باشد، ممبران کاملا سالم است و نیاز به تعویض ندارد. اما در غیر این صورت فیلتر ممبران به خوبی قادر به تصفیه آب نبوده است و این مشکل می تواند به دلیل عدم تعویض به موقع ممبران و یا عدم کیفیت این فیلتر باشد.

تست عملکرد فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

تست عملکرد فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *