زمان تعویض براکت تصفیه آب خانگی شورآکوا

زمان تعویض براکت تصفیه آب خانگی شورآکوا

تمامی تجهیزات جانبی نظیر هوزینگ، فیلترها، قطعات برقی و انواع اتصالات و قطعات کمکی دستگاه بر روی پایه ای نصب می شوند که عموما با عنوان براکت خوانده می شود.

دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا از نظر ظاهری، ساختار و نوع دستگاه انواع بسیار مختلفی دارند و براکت های متنوعی نیز در آنها به کار برده شده است، اما اغلب این براکت ها عموما از جنس فلز ساخته می شوند.

براکت های فلزی عموما پوششی ضد زنگ دارند که مانع از واکنش بدنه پایه با آب شده و طول عمر این قطعه را بالاتر می رود، اما این پایه همانند سایر قطعات تصفیه به مرور دچار فرسودگی و زنگ زدگی می شود، حتی اگر این پایه هنوز هم قابلیت ثابت ماندن و ایستادن را داشته باشد ممکن است رنگ بدنه آن برود و زنگ آهن در بخش های مختلف پایه دیده شود، در این صورت ضمن اینکه دستگاه تصفیه نمای بسیار بدی پیدا می کند بلکه ممکن است باعث آلوده شدن دستگاه نیز شود.

با توجه به محل نصب دستگاه تصفیه آب و کیفیت و کارایی براکت نمی توان به صورت دقیق زمان معینی را برای تعویض آن انتخاب کرد اما همان گونه که گفته شد با تغییرات ظاهری براکت و پوسته پوسته شدن و زنگ زدن بدنه براکت می توانید آن را تعویض کنید.

تعویض براکت بهتر است توسط متخصص و کارشناس انجام شود، زیرا دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس دارای ارتباطات نسبتا پیچیده ای می باشند که با استفاده از سیم کشی و شیلنگ های تصفیه برقرار شده اند، نحوه نصب اشتباه جابه جایی قطعات و سیم کشی می تواند فرآیند تصفیه آب را با اختلال مواجه کند، به همین دلیل بهتر است این کار توسط متخصص مربوط انجام شود.

زمان تعویض براکت تصفیه آب خانگی شورآکوا

زمان تعویض براکت تصفیه آب خانگی شورآکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *