زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

آب قلیایی دارای خواص بسیاری است و می تواند به صورت مستقیم به بهبود عملکرد کلیه ها و سلامت سیستم گوارشی افراد کمک کند، به همین دلیل استفاده از این فیلترها در دستگاه های تصفیه آب خانگی متداول تر شده است و به عنوان فیلتر مکمل از آن در انتهای مسیر آب ورودی به دستگاه استفاده می کنند.

فیلتر قلیایی مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا می توانند درجه قلیایی آب را تا یک واحد افزایش دهند، این فیلترها از نظر کیفی بسیار تضمین شده هستند و استفاده از آب عبوری توسط آنها می تواند نوسانات PH بدن را کاهش دهد.

هر فیلتر تصفیه ای مدت زمان استفاده و طول عمری محدود دارد و در زمان های مقرر تعویض می شوند. هر فیلتر قلیایی نیز مانند سایر فیلترهای تصفیه ظرفیت خاصی دارد و قادر است حجم معینی از آب را قلیایی کند. بنابراین میزان مصرف و استفاده از آب توسط این فیلتر در تعیین مدت زمان طول عمر آن بسیار اهمیت دارد.

به صورت کلی زمان تعویض فیلتر قلیایی از هنگام نصب در دستگاه بر اساس مقدار آب مصرفی تعیین می شود حتی اگر این فیلتر در دستگاه قرار گرفته باشد اما از آن استفاده نشده باشد به دلیل اینکه آب وارد این فیلتر شده و مدتی درون فیلتر راکت مانده است.

فیلتر قلیایی مرطوب شده و ممکن است پس از مدتی انواع مختلفی از میکروارگانیسم ها و باکتری ها درون فیلتر تجمع کنند و به مرور زمان رشد کنند و تکثیر شوند.

به همین دلیل استفاده طولانی مدت از فیلتر قلیایی با این توجیه که مقدار آب مصرفی از فیلتر کمتر از حد اعلام شده بوده است، دلیل بر عدم تعویض به موقع این فیلتر نمی باشد. فیلترهای قلیایی معمولا بین بازه زمانی 6 ماه الی 1 سال نیاز به تعویض دارند.

زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *