ساختار بست فاضلاب به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

ساختار بست فاضلاب به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

برای شناخت بهتر دستگاه تصفیه آب لازم است قطعات مختلف دستگاه را بشناسید و کاربرد آن را شناسایی کنید، در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس تجهیزات و قطعات بسیار مختلفی به کار برده شده است که وجود هر یک از آنها برای عملکرد دستگاه و تکمیل فرآیند تصفیه آب ضرورت دارد.

بست فاضلاب یکی از قطعات ساده و کاربردی است که در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شور آکوا برای محکم کردن شیلنگ خروجی فاضلاب به لوله فاضلاب زیر سینک از آن استفاده می شود.

بست فاضلاب ساختاری نسبتا ساده دارد، این قطعه به صورت دو تکه نیم دایره ای شکل طراحی شده اند که از یکدیگر جدا می شوند، و هر گاه در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

محیطی دایره ای شکل را ایجاد می کنند. این بست به دور لوله فاضلاب محکم می شود و همانند یک کمربند به دور لوله فاضلاب نصب می شود.

یکی از نکات مثبتی که در ساختار بست فاضلاب وجود دارد این است که از طریق پیچ می توان قطر های مختلف را برای لوله های متفاوت تنظیم کرد.هر دو بخش جداگانه بست فاضلاب با استفاده از پیچ و مهره به یکدیگر متصل می شوند.

یکی از تکه های بست فاضلاب دارای سوراخی می باشد که محل نصب شیلنگ تصفیه آب خانگی است. در این بخش از اتصالات فیتینگی یا مهره ای برای نصب شیلنگ استفاده می شود.

این قطعه از جنس پلاستیک ساخته می شود و رنگ آن در اغلب موارد مشکی است، بهتر است برای نصب بست فاضلاب به لوله نکات لازم را مد نظر قرار دهید و در صورت عدم آگاهی کافی این کار را به متخصص تصفیه آب بسپارید.

ساختار بست فاضلاب به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

ساختار بست فاضلاب به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *