سختی سنج برای دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

سختی سنج برای دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

سختی آب در مناطق مختلف، متفاوت است اما عموما سختی آب شهری از حد مجاز بسیار بالاتر می باشد و منجر به رسوب در لوله ها، کتری و کلیه لوازمی که با آب سر و کار دارند می شود.

علاوه بر این آب سخت حتی در بدن انسان نیز می تواند منجر به بروز بیماری های مختلف مانند سنگ کلیه شود.

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شور آکوا سختی آب را تا حد قابل توجهی کاهش می دهند و کلیه املاح و یون های بیماری زا و رسوب زا درون آب را با استفاده از تکنولوژی غشایی حذف می کنند.

برای اندازه گیری سختی آب خروجی از دستگاه و همچنین برای سنجش عملکرد فیلترهای دستگاه به خصوص ممبران می توان از دستگاه کوچکی به نام سختی سنج (TDS meter) استفاده کرد.

سختی سنج ها یا همان TDS متر قطعاتی کوچک هستند به گونه ای که به راحتی درون جیب جای می گیرند، البته برخی از سختی سنج ها که برای کاربردهای پیشرفته تر آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند، ابعاد بزرگتری دارند.

سختی سنج ها دارای صفحه نمایشگری هستند که سختی آب بر روی آن با واحد PPMنمایش داده می شود.

علاوه بر این سختی سنج دارای دو الکترود می باشد که برای اندازه گیری سختی آب کافی است این بخش را در حد یک سانتی متر وارد آب نمایید.

وجود حسگرها در الکترودها باعث اندازه گیری سختی آب شده و در نهایت سختی کل را نمایش می دهد.

به این نکته توجه داشته باشید که هر دستگاه سختی سنج محدوده مشخصی از سختی آب را می تواند اندازه گیری کند.

سختی سنج هایی که برای سنجش سختی آب شهری و تصفیه شده مورد استفاده قرار می گیرند توانایی اندازه گیری سختی آب از 0-2000 PPM را دارند.

سختی سنج برای دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکواسختی سنج برای دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

سختی سنج برای دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *