علائم خرابی شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی شورآکوا

علائم خرابی شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی شورآکوا

در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا قطعات برقی مختلفی از جمله شیر برقی، پمپ و سوئیچ های فشار وجود دارد که باعث عملکرد بهتر دستگاه تصفیه آب می شود.

شیر برقی برای قطع و وصل کردن مسیر آب پمپ استفاده می شود و در واقع باعث کنترل خاموش و روشن شدن پمپ می شود. عدم کارکرد صحیح شیر برقی باعث اختلالاتی در روند تصفیه آب می شود.

اگر شیر برقی خراب باشد یا باعث باز نشدن مسیر جریان آب ورودی به پمپ می شود و یا به طور کامل باز می ماند و باعث هدر رفت آب می شود.

زمانی که نیاز به فعالیت پمپ است شیر برقی مسیر جریان آب ورودی به پمپ را باز می کند و زمانی که باید پمپ خاموش شود شیر برقی مسیر جریان آب را می بندد.

در این مطلب به توضیح علائم خرابی شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی شورآکوا پرداخته ایم :

اگر شیر برقی خراب باشد در زمان خاموش شدن دستگاه تصفیه آب، گیج فشاری که بر روی سیستم موجود است عدد بالایی را نشان می دهد.

یعنی شیر برقی مسیر جریان آب را نبسته است و آب هدر می رود. برای اطمینان بیشتر می توانید شیلنگ ورودی به فاضلاب را خارج کنید اگر دور ریز آب داشت و دستگاه تصفیه آب شورآکوا خاموش بود یعنی شیر برقی خراب است.

یا اینکه پمپ اصلا روشن نشده یا آبی وارد آن نشود. یعنی شیر برقی نمی تواند مسیر جریان آب ورودی به پمپ را باز کند.

برای اطمینان بیشتر باید شیر مخزن را ببندید و شیر برداشت را باز کنید. شیلنگی که از شیر برقی خارج شده است را آزاد کنید. اگر آب خارج شد یعنی شیر برقی مشکل ندارد اما اگر آب خارج نشد یعنی شیر برقی خراب است و مسیر آب را باز نکرده است.

علائم خرابی شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی شورآکوا

علائم خرابی شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی شورآکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

Incoming search terms:

  • تست شیر برقی تصفیه آب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *