علائم خرابی پمپ تصفیه آب خانگی شورآکوا

علائم خرابی پمپ تصفیه آب خانگی شورآکوا

پمپ یکی از قطعات اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی شورآکوا است که وظیفه دارد تا فشار لازم آب را برای فیلتر ممبران فراهم کند.

به دلیل آنکه پمپ فشار زیادی را تحمل می کند ممکن است دچار خرابی و مشکلاتی شود و اگر به آن رسیدگی نشود به سایر قطعات نیز خساراتی وارد می کند. در ادامه به مشکلات و علائم خرابی پمپ تصفیه آب خانگی شورآکوا پرداخته ایم.

اگر فیلترها را به طور مرتب تعویض نکنید و یا بیشتر از 7 سال از دستگاه تصفیه آب شورآکوا استفاده نمایید فشار زیادی به پمپ وارد شده و احتمال سوختن پمپ زیاد می شود. اگر پمپ بسوزد فشار لازم برای فیلتر ممبران فراهم نمی شود و آب کافی تولید نمی شود.

مشکلات عمده پمپ، نشتی از کلگی آن است. در این حالت دیافراگم کلگی پمپ دچار پارگی شده است و آب از آن نشت می کند.

نشتی کلگی پمپ باعث می شود فشار لازم برای فیلتر ممبران فراهم نشده و آبی تصفیه نشود. در این صورت دستگاه به طور دائم روشن می ماند و باعث خرابی سایر قطعات نیز می شود.

در بعضی مواقع پیش می آید که از بدنه ی پمپ آب نشت می کند. این اتفاق باعث تعویض نکردن مرتب فیلترها بوجود می آید که باعث نشتی از هد پمپ و بعد بدنه ی پمپ می شود. نشتی آب از بدنه ی پمپ نیز باعث اختلال در روند کاری دستگاه و کاهش تولید آب تصفیه شده می شود.

بعضی مواقع ممکن است پمپ صدای زیادی تولید کند این بخاطر خرابی بلبرینگ در داخل پمپ بوجود می آید. اگر فیلتر ممبران را به موقع تعویض نکنید باعث می شود فشار زیادی به پمپ وارد شود و اجزای داخلی پمپ را خراب کند.

علائم خرابی پمپ تصفیه آب خانگی شورآکوا

علائم خرابی پمپ تصفیه آب خانگی شورآکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *