علت نیاز دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس شور آکوا به برق

علت نیاز دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس شور آکوا به برق

 دستگاه‌ها‌ی تصفیه آب شورآکوا به فیلترهای تصفیه برای حذف آلودگی ها و ذرات حتی در حد مولکولی نیاز دارند که هر کدام از این فیلترها کاربردهای متفاوتی دارند. همچنین آب برای عبور از فیلترهای پیش تصفیه به فشار اضافه‌ای نیاز ندارد.

فیلترهای پیش تصفیه در واقع عمل تصفیه ای را انجام نمی دهد فقط ذرات و کلر را از آب جدا می سازد در واقع تمام قدرت تصفیه آب در فیلتری به نام ممبران است.

این فیلتر توانایی حذف ذرات موجود در آب را تا ۰٫۰۰۰۱ میکرون از آب را دارد و به عبارت دیگر در سطح‌مولکولی آب را تصفیه کند.

اما عبور آب از فیلتر ممبران به فشار نیاز دارد که برای تامین این فشار از قطعه‌ای به نام موتور پمپ استفاده می شود که با استفاده از برق فشار آب را بالا می برد که آب بتواند از فیلتر ممبران عبور کند.

موتور پمپ دردستگاه تصفیه آب شور آکوا به روش اسمز معکوس به وسیله یک آدابتور کوچک تغذیه می‌شود. دو عدد سوئیچ لو پر و های پر شر به عنوان سوئیچ قطع کننده فشار بالا و سوئیچ قطع کننده فشار پایین این موتور را روشن و خاموش می‌کنند.

موتور پمپ دستگاه تصفیه آب دارای دو بخش است. یک بخش بدنه پمپ و بخش دیگر کلگی یا هد پمپ نام دارد. پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی به طور معمول دارای فشارهایی بین ۱۲۰ تا ۱۳۰PSI هستند.

اصولا نوسان برق باعث ایجاد خرابی در دستگاه می شود که یا آدابتور تامین‌کننده ‌برق‌ می سوزد یا حتی‌باعث‌سوختن‌موتور پمپ‌ می‌گردد.

ولی اصلی ترین علت خرابی موتور پمپ دستگاه تصفیه آب تعویض غیر اصولی فیلترهای پیش تصفیه است که باعث کیپ شدن ممبران و وارد آمدن فشار زیاد به موتور می‌ شود که باعث سوختن موتور دستگاه می گردد.

علت نیاز دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس شور آکوا به برق

علت نیاز دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس شور آکوا به برق

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *