عمده عیب ‌های دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

عمده عیب ‌های دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

 به غیر از تعویض به موقع فیلترها ممکن است گاهی مشکلاتی برای دستگاه تصفیه آب به وجود آید در ادامه به نحوه عیب یابی و تعمیر آن می پردازیم.

دستگاه تصفیه آب بدون وقفه کار می‌کند

در هنگام پر بودن مخزن، دستگاه باید خاموش شود اگر مدام کار کند احتمال دارد سوئیچ فشار بالا و پمپ ایراد داشته باشد اما اگر این دو مورد مشکلی نداشت باید مخزن ذخیره آب را چک کنید که نشتی یا خرابی نداشته باشد.

کم شدن آب تصفیه دستگاه و یا کم شدن کیفیت آب تصفیه دستگاه

بیشترین علت کم شدن کیفیت آب به دلیل گرفتگی فیلترهای دستگاه به خصوص فیلترهای پیش تصفیه است عوامل دیگری نیز می تواند باعث این مشکل شود مانند ضعیف شدن پمپ ، کم شدن فشار آب ورودی دستگاه البته گاهی از مواقع هم هوزینگ هوا گرفته است و باید اقدام به هواگیری دستگاه شود.

آب تصفیه شده مزه بدی دارد

اگر آب مزه ناخوشایندی داشته باشد، ایراد می‌تواند از فیلترهای کربن فعال یا پست کربن باشد و یا فیلتر ممبران خراب شده است. و یا می تواند به دلیل باز بودن و یا خراب بودن شیر میکس، خرابی شیر چهار طرفه و یا گرفتگی پساب آب فاضلاب دستگاه باشد.

دستگاه روشن نمی‌شود و کار نمی‌کند

این مشکل احتمالاً برقی است و یا سوئیچ کنترل فشار پایین و یا سوئیچ کنترل فشار بالا خراب است. ممکن است عواملی مانند ایراد در برق پمپ دستگاه فشار آب ورودی در این مشکل تاثیر داشته باشند.

دستگاه تصفیه آب صدای زیادی دارد

به احتمال زیاد مشکل از ناحیه‌ی پمپ دستگاه است. باید اول پمپ را بررسی کنید. ولی گاهی می‌توان عیب را فشار ورودی زیاد دستگاه و یا خرابی شیر چهارطرفه هم دانست.

هوزینگ‌ها نشتی دارند

اگر هوزینگ ها خوب درجای خود سفت نشده باشند و یا شکستگی و ترک داشته باشند، این مشکل دیده می‌شود.

بوی نامطبوع آب

اگر آب تصفیه شده بو بدهد، عمدتاً عیب از فیلترهای کربن می‌تواند باشد. ولی گاهی مخزن ذخیره‌ی آب ممکن است بو گرفته باشد و یا شلنگ‌های ارتباطی بو بدهند. ممکن است آب فاضلاب به درستی خارج نشود.

دستگاه روشن است اما فاضلاب جریان ندارد

در این مواقع محدود کننده فاضلاب گرفته است و باید تعویض شود. آب به صورت مداوم وارد فاضلاب می شود در این صورت مشکل از شیر برقی دستگاه تصفیه آب است و باید تعویض شود.

شیر برداشت روی سینک نشتی دارد

در چنین مواقعی یا اتصالات شیر برداشت شل شده است یا بدنه شیر برداشت آسیب دیده است.

عمده عیب ‌های دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

عمده عیب ‌های دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *