فروش فیلترهای کربن فعال تصفیه آب خانگی شورآکوا

فروش فیلترهای کربن فعال تصفیه آب خانگی شورآکوا

فیلتر مرحله دوم در دستگاه تصفیه آب شورآکوا فیلتر UDFیا فیلتر کربن اکتیو نام دارد.

کربن فعال در این فیلتر از ذرات هم‌ شکل و هم‌ اندازه زغال و پوسته نارگیل تشکیل شده که قابلیت جذب آلودگی بالایی دارد و تمام آلودگی هایی همچون کلر و انواع گازهای محلول در آب، برخی محتویات آلی و بو و رنگ نامناسب آب را از آن حذف کنند.

 حذف این نوع از آلودگی ها سبب افزایش طول عمر فیلتر اسمز معکوس این دستگاه نیز می‌شود؛چون کلر موجود در آب  به‌ تدریج سطح فیلتر ممبران را از بین می برد.

کربن فعال شورآکوا یک ماده بسیار متخلخل است که رنگ و بو و طعم نامطبوع آب را جذب می کند و طعم و بو آب را بهبود می بخشد. بهترین زمان تعویض فیلتر کربن فعال تصفیه آب خانگی شورآکوا هر نه ماه یکبار می باشد.

اگر این فیلتر به موقع و در زمان مناسب تعویض نگردد مواد شیمیایی داخل فیلتر کربن اکتیو از آن عبور کرده و باعث پارگی غشاء ممبران و همچنین خرابی سایر فیلترها می شود .

 شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با قرار دادن فیلترهای کربن فعال با کیفیت در این دستگاه های تصفیه آب خانگی روند تصفیه آب را بهبود می بخشد و فرایند تصفیه آب را کامل می کند و آب سالم و لذت بخش را به شما عزیزان ارائه می دهد.

فروش فیلترهای کربن فعال تصفیه آب خانگی شورآکوا

فروش فیلترهای کربن فعال تصفیه آب خانگی شورآکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *