فروش پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شور آکوا

فروش پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شور آکوا

یکی از قطعات مهم دستگاه تصفیه آب پمپ می باشد. وجود این قطعه بسیار مهم است زیرا آب برای عبور از فیلتر ممبران که مهم ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب محسوب می شود نیاز به فشار است این فشار را پمپ ایجاد می کند و آب با این فشار از غشای ممبران عبور می کند.

عملکرد پمپ بسیار مهم است زیرا اگر فشار آب کامل نباشد کیفیت آب تصفیه کاهش می یابد و میزان تولید فاضلاب بیشتر می شود و با این عمل راندمان تصفیه بسیار کاهش پیدا می کند و باعث می شود فیلتر های دیگر آسیب ببیند.

پمپ دو قسمت دارد بخش مهم آن بدنه همان سیم پیچ است و بخش دیگر آن هد پمپ است که به سر پمپ وصل می شود و وظیفه پمپاژ را به عهده دارد که اغلب نشتی آب از هد پمپ است و قابل تعمیر است اما بدنه پمپ اگر خراب شود باید کاملا تعویض شود و قابل تعمیر نیست.

پمپ های نیمه صنعتی 140 psi  فشار را تامین می کند، این پمپ 32 ,36, 48 ولت می باشد و به طور متوسط می تواند در هر دقیقه 4 لیتر آب را پمپاژ کند.

این پمپ ها توان و قدرت بالایی دارند زیرا میزان آب تصفیه شده توسط دستگاه های نیمه صنعتی نسبت به خانگی بیشتر است. از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در کارخانه ها، بیمارستان ها، مدارس ،رستوران ها و جاهایی که آب زیاد مصرف می شود استفاده می شود.

 قطعات تصفیه آب نیمه صنعتی از خانگی بزرگتر است زیرا آب زیاد تصفیه می شود پس نیاز به قطعات مقاوم تری دارد. در طول 24 ساعت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی می تواند 400 گالن آب تصفیه کند.

فیلتراسیون این دستگاه طی  5 مرحله نصب می شود. این پمپ بین فیلتر 3 و 4 روی شاسی نصب می شود.

فروش پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شور آکوا

فروش پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *