فشار مناسب مخازن دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

فشار مناسب مخازن دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

تنظیم فشار مخزن یکی از مهم ترین کارهایی می باشد که بهتر است هر چند وقت یک بار برای سرویس دستگاه انجام شود.در واقع این کار سبب می شود تا برداشت آب تصفیه شده با حجم کافی و مناسب انجام شود و مصرف کننده با مشکلاتی از قبیل کاهش فشار آب خروجی از شیر برداشت مواجه نشود.

مخازن ذخیره دارای از دو بخش هوا و آب تصفیه شده تشکیل می شوند که به واسطه وجود دیافراگم از هم جدا می شوند،دقت داشته باشید.

که مخازن ذخیره 4 گالن،ظرفیت تصفیه 4 گالن اب را ندارند و این عدد اسمی می باشد و از سوی شرکت سازنده اعلام شده است،در واقع بخشی از مخازن را هوا اشغال کرده است و به همین علت میزان حجم آب ذخیره شده در مخزن از عدد اعلام شده کمی کمتر می باشد.

فشار هوای مخزن سبب می شود تا آب با فشار کم یا زیاد و یا معقول از شیر برداشت خارج شود،یعنی اگر فشار هوای مخزن از حد معمول بیشتر شود،پس هوا حجم بیشتری از مخزن را اشغال کرده و میزان آب ذخیره شده در مخزن به طبع کمتر می شود،اما به دلیل وجود هوای فشار بالا،فشار اب خروجی از شیر برداشت بالا خواهد بود.

اما اگر فشار هوای مخزن کمتر از حد معمول باشد،با اینکه حجم بیشتری از آب تصفیه شده درون مخزن ذخیره خواهد شد،اما از طرفی فشار آب خروجی از شیر برداشت به علت کمبود هوا در مخزن کاهش می باشد.

در واقع این فشار هوایی که در زیر آب قرار گرفته است سبب ایجاد فشار آب خروجی از مخزن  خواهد شد.

فشار متناسب هوا در انواع مخازن ذخیره با توجه به عواملی چون ظرفیت و جنس بدنه از 5-7 psi متغیر می باشد.اما به صورت کلی تنظیم فشار در این بازه متناسب است و می تواند هم حجم مناسبی از آب را ذخیره کند و هم فشار ایده آلی را از شیر برداشت برای مصرف کننده به وجود آورد.

فشار مناسب مخازن دستگاه های تصفیه اب خانگی شور آکوا

فشار مناسب مخازن دستگاه های تصفیه اب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *