فیلتر محافظ ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

فیلتر محافظ ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

اساس کار دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا بر مبنای نوین ترین روش تصفیه آب یعنی سیستم اسمز معکوس یا Ro است.

در این دستگاه ها اصلی ترین مرحله فیلتراسیون با عنوان ممبران یا غشاء نیمه تراوا  شناخته می شود و عموما پس از سه فیلتر پیش تصفیه و در مرحله چهارم از دستگاه قرار می گیرد.

فیلترهای پیش تصفیه اصلی سیستم اسمز معکوس شامل فیلتر الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک است، هر سه این فیلترها وظیفه دارند آب را به لحاظ فیزیکی و شیمیایی برای ورود به ممبران آماده کنند.

اما امروزه با پیشرفته عظیم صنعت تصفیه آب فیلتر پیش تصفیه مکمل دیگری به برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس اضافه می شود که با عنوان فیلتر محافظ ممبران خوانده می شود.

فیلتر محافظ ممبران پس از فیلتر کربن بلاک و قبل از ممبران قرار می گیرد، این فیلتر تنها به صورت خطی یا اینلاین طراحی و ساخته می شود و مراحل پیش تصفیه یا تصفیه مقدماتی آب را کامل می کند.

فیلتر محافظ ممبران در واقع همان فیلتر الیافی است که به صورت خطی طراحی شده است و در مسیر جریان آب قرار گرفته است.

اما دقت فیلتر محافظ ممبران نسبت به فیلترهای الیافی معمولی پیش تصفیه بالاتر است و به همین دلیل می تواند ذرات و ناخالصی های معلق موجود در آب را که کوچک تر هستند و فیلتر الیافی در اولین مرحله قادر به حذف آنها نبوده است، از آب جدا کند.

ذرات معلق برای غشاء فیلتر ممبران بسیار مخرب هستند و می توانند سبب پارگی غشاء شوند، به همین دلیل می توان با استفاده از یک فیلتر محافظ ممبران به افزایش طول عمر ممبران بسیار کمک کرد.

فیلتر محافظ ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

فیلتر محافظ ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *