محل قرارگیری اتصالات زانویی هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب شور آکوا

محل قرارگیری اتصالات زانویی هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب شور آکوا

فیلتر ممبران ساز و کار خاص تری نسبت به انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شور آکوا دارد و کارکرد آن باید در بهترین شرایط انجام شود.

زیرا غشایی بسیار حساس دارد و با ورود کوچک ترین ذرات معلق مانند کلر و ذرات معلق و غیره می تواند کارایی خود را از دست بدهد.

فیلتر ممبران در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا به صورت هوزینگی طراحی شده است و وجود هوزینگ ممبران برای نصب آن ضرورت دارد.

اتصالات زانویی دو اتصال ثابت در دستگاه هستند که در مسیرهای خروجی آب تصفیه شده و خروجی فاضلاب از هوزینگ ممبران نصب می شود.

اتصال زانویی ممبران ساده در محل خروجی فاضلاب از هوزینگ ممبران و اتصال زانویی ممبرانی یک طرفه در محل خروجی آب تصفیه شده از هوزینگ ممبران نصب می شود و مانع از بازگشت مجدد آب تصفیه شده به داخل فیلتر ممبران می شود.

با توجه به اینکه این اتصالات متفاوت با یکدیگر عمل می کنند اما از نظر ظاهری مشابه با یکدیگر هستند، نصب صحیح آنها بسیار مهم است و اگر جابه جا نصب شوند می توانند آسیب جدی به فیلتر ممبران وارد کنند.

محل قرارگیری اتصالات زانویی ممبران در هوزینگ ممبران دستگاه های تصفیه آب خاانگی اسمز معکوس بسیار مهم است .

برای نصب و تعویض ممبران یا برای تعویض هوزینگ ممبران و یا جهت تعویض اتصالات باید به آن بسیار دقت داشته باشید و اتصالات را جابه جا نصب نکنید.

پیشنهاد می شود برای تشخیص درست محل قرارگیری اتصالات زانویی ممبران ساده و یک طرفه به هوزینگ ممبران از علامت هایی استفاده کنید تا دچار اشتباه نشوید.

محل قرارگیری اتصالات زانویی هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب شور آکوا

محل قرارگیری اتصالات زانویی هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *