محل قرارگیری شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

محل قرارگیری شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شور آکوا ورودی آب به فیلترها توسط قطعه ای با عنوان شیر برقی کنترل می شود. شیر برقی با جریان الکتریسیته کار می کند.

با شروع کار پمپ مسیر جریان آب را برای شروع تصفیه آب باز می کند و به محض عدم نیاز به تولید آب و خاموش شدن پمپ، مسیر جریان آب را مسدود می کند.

اگر شیر برقی خراب شود و دستگاه تصفیه آب دچار مشکل شود، بهتر است به سرعت شیر برقی را تعویض کنید، برای تعویض شیر برقی اولین گام شناخت این قطعه و محل قرارگیری شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا است.

بنابراین شناخت کلی درباره قطعات و محل نصب آنها می تواند به عملکرد هرچه بهتر دستگاه و سرویس آن توسط مصرف کننده کمک کند.

یکی از ساده ترین راه حل ها برای پیدا کردن محل قرارگیری شیر برقی دنبال کردن شیلنگ تصفیه آب به پمپ است، در واقع اگر شیلنگ های متصل به پمپ را دنبال کنید به شیر برقی خواهید رسید.

این قطعه معمولا 4 سانتی متر قطر و 7 سانتی متر ارتفاع دارد، دقت داشته باشید شیر برقی ممکن است به خروجی یا ورودی پمپ وصل شده باشد و ممکن است به لحاظ نوع اتصالات و یا داشتن و نداشتن شیر اندازه و اشکال متفاوتی داشته باشد.

با توجه به اینکه ساختار دستگاه های تصفیه آب در انواع مختلف کمی تغییر می کند، محل قرارگیری شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا نیز ممکن است کمی متفاوت باشد.

اما در اغلب موارد این قطعه در بخش پشتی براکت یا پشت هوزینگ ها و در اطراف پمپ تصفیه نصب می شود.

محل قرارگیری شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

محل قرارگیری شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *