محل قرارگیری محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

محل قرارگیری محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شور آکوا برای محدود کردن و یا باریک کردن مجرای فاضلاب خروجی از دستگاه، از قطعه ای به نام محدود کننده فاضلاب یا فلو فاضلاب استفاده می شود.

این قطعه در تمامی دستگاه های تصفیه RO جزء ضروری ترین تجهیزات است و عملکرد صحیح آن تاثیر بسزایی در افزایش طول عمر ممبران و افزایش بازدهی دستگاه دارد.

محدود کننده فاضلاب جزء قطعاتی است که استهلاک آن در دستگاه پایین می باشد و رایج ترین مشکلی که ممکن است برای آن به وجود بیاید.

گرفتگی یا کیپ شدن مجرای قطعه می باشد، برای تعویض و پیدا کردن این قطعه اولین نکته، پیدا کردن محل نصب فلو فاضلاب و محل قرارگیری محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا است.

محل قرارگیری فلو فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی بر اساس ساختار و چیدمان دستگاه می تواند کمی تغییر کند.

اما به صورت کلی و در اغلب موارد این قطعه کوچک در اطراف هوزینگ ممبران و عموما در بخش انتهایی هوزینگ ممبران قرار گرفته است.

فلو فاضلاب کپسولی کوچک و تقریبا به اندازه یک بند انگشت می باشد، این قطعه عموما سفید رنگ است و اعداد مختلفی از 300 به بالا بر روی آن درج شده است.

با تشخیص درست محل قرارگیری فلو فاضلاب و سایر قطعات به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس می توانید آگاهی بیشتری از سیستم تصفیه آب و ساز و کار آن داشته باشید.

با شناخت فلو فاضلاب و محل قرارگیری آن همچنین اگر بخواهید این قطعه را در منزل تعویض کنید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

محل قرارگیری محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

محل قرارگیری محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *