مشکلات عمده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

مشکلات عمده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا مانند هر وسیله ی برقی ممکن است دچار خرابی و مشکلاتی شود مخصوصا اگر به آن بی توجهی شود و در زمان مقرر تعویض فیلتر و بازرسی دوره ای نشود.

همچنین اگر مدت زمان زیادی از دستگاه تصفیه آب شورآکوا استفاده شود ممکن است دچار اشکالاتی در روند تصفیه آب شود.

ما در این مطلب به مشکلات رایج و عمده ای که در یک دستگاه تصفیه آب بوجود می آید پرداخته ایم و آنها را به طور کامل توضیح می دهیم :

دستگاه تصفیه آب ممکن است کار نکند.
اگر دستگاه تصفیه آب خانگی شورآکوا شما کار نمی کند و هیچ فعالیتی در دستگاه وجود ندارد ممکن است از سیم کشی دستگاه و یا کابل منبع تغذیه باشد.

همچنین اگر برد الکترونیکی یا PCB آداپتور مشکل داشته باشد سیستم تصفیه آب روشن نمی شود، البته این ایراد می تواند باعث خاموش نشدن دستگاه تصفیه آب نیز شود.

فشار آب خروجی از شیر برداشت بسیار کم است.
این مشکل چند علت می تواند داشته باشد یکی اینکه ممکن است TDS آب منطقه بالا باشد یا در زمان بارندگی ممکن است این مشکل بوجود آید که مسئله ی مهمی نیست و بعد از 2 الی 3 روز رفع می شود.

دیگر آنکه ممکن است از گرفتگی فیلترها باشد. علت دیگر می تواند از فشار هوای درون مخزن باشد. مورد دیگر می تواند از گرفتگی شیر برداشت باشد.

آب تصفیه شده طعم و بوی بدی دارد.
در زمان تعویض فیلترها این مشکلل ممکن است بوجود آید و بعد از خارج شدن حدود 10 لیتر آب از شیر برداشت، طعم و بوی آب بهتر خواهد شد.

اما در بعضی مواقع ممکن است از خرابی مخزن نیز باشد. اگر درون مخزن جلبک گرفته باشد باعث تغییر در طعم و بوی آب می شود که تنها راه حل آن تعویض مخزن است.

البته قبل از تعویض مخزن 3 بار مخزن را پر و خالی نمایید و اگر این مشکل حل نشد مخزن را تعویض کنید. همچنین تعویض نکردن فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال می تواند باعث بوجود آمدن این مشکل شود.

نشتی آب از قطعات مختلف دستگاه تصفیه آب

اگر از اتصالات نشتی وجود داشته باشد احتمالا معیوب شده اند و باید تعویض شوند. اگر از کلگی هوزینگ ها نشتی داشت احتمالا یا به درستی بسته نشده اند و یا اورینگ های آن خراب هستند. اگر از کلگی پمپ نشتی وجود داشت، کلگی خراب است و باید تعویض شود.

پمپ کار نمی کند.
ممکن است آداپتور سوخته باشد، سوئیچ های فشار پایین و فشار بالا خراب باشند و یا فشار آب ورودی به سیستم کم باشد. در غیر این صورت پمپ خراب است.

پمپ کار می کند اما آب تصفیه شده تولید نمی شود.
ممکن است ممبران کیپ شده باشد، سوئیچ فشار پایین خراب باشد و یا زانویی یکطرفه شکسته باشد.

پمپ به طور دائم خاموش و روشن می شود.
فشار آب ورودی کم است، فیلترهای پیش تصفیه کیپ هستند، سوئیچ فشار بالا و فشار پایین معیون هستند.
آب دائم وارد فاضلاب می شود.

شیر برقی خراب است، زانویی یکطرفه معیوب است و یا سوئیچ فشار بالا ایراد دارد.
ممبران به سرعت خراب می شود.

فلو فاضلاب کیپ شده است و یا اتصالات زانویی خروجی فاضلاب ممبران خراب است.
پمپ دستگاه یکسره کار می کند.

سوئیچ فشار بالا خراب است، فشار هوای داخل مخزن کم است، زانویی یکطرفه معیوب است و یا فشار آب ورودی به پمپ کم است.

مشکلات عمده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

مشکلات عمده در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *