مغزی شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی شورآکوا

مغزی شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی شورآکوا

سیستم اسمز معکوس در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا مورد استفاده قرار گرفته است. از آنجایی که روند تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس کمی کند اما بسیار با دقت می باشد، آب تصفیه شده در مخزن ذخیره می گردد. این آب به واسطه شیر برداشت در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد.

شیر برداشت خود نیز یکی از تجهیزاتی است که در تمامی دستگاه های تصفیه آب RO وجود دارد. شیر برداشت های تصفیه آب خانگی خود از اجزاء مختلفی ساخته شده اند. مغزی شیر برداشت از اصلی ترین قطعه ای است که در شیر برداشت مورد استفاده قرار گرفته است.

مغزی شیر برداشت قطعه ای نسبتا کوچک و از جنس فلز می باشد. اکثر شیرهای برداشت دارای مغزی قابل تعویض می باشند اما برخی از شیرهای برداشت نیز مغزی قابل تعویض ندارند و در صورت ایجاد مشکل، کل شیر باید تعویض گردد.

اگر شیر برداشت تصفیه آب به هر دلیلی با مشکل مواجه شود و یا شروع به چکه کردن کند، می توانید با تعویض مغزی شیر این مشکل را رفع کنید. در واقع هر چقدر آلیاژها و مواد اولیه به کار برده شده در مغزی از کیفیت بیشتری برخوردار باشند، مغزی نیز دیرتر فرسوده می شود و کارایی خود را از دست می دهد.

مغزی ها به دو شکل با فلکه و بدون فلکه ارائه می شوند. مغزی هایی که دارای فلکه هستند از نظر نوع فلکه در دسته های مختلفی چون فلکه اهرمی و ستاره ای تقسیم بندی می شوند.

ساختار مغزی به گونه ای است که درون مغزی دو صفحه بر روی هم قرار گرفته اند. با چرخش فلکه این صفحه ها بر روی هم قرار می گیرند و سبب خروج آب می گردند. بهترین نمونه مغزی شیر برداشت آن است که از صفحات سرامیکی در داخل آن ها استفاده شده باشد.

مغزی شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی شورآکوا

مغزی شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی شورآکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

Incoming search terms:

  • https://sureaqua ir/sure-aqua/مغزی-شیر-برداشت-در-دستگاه-تصفیه-آب-خانگ

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *