میزان فاضلاب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان فاضلاب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا به چه عواملی بستگی دارد؟

علت تولید پساب از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شورآکوا این است که فیلتر ممبران که واحد اصلی دستگاه است قابلیت نگه داری آلاینده ها را بر خلاف سایر فیلترها مانند الیافی یا کربن فعال گرانول را ندارد، به همین دلیل آب را غربال کرده و به دو بخش فاضلاب و آب تصفیه شده تقسیم می کند.

میزان فاضلاب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا تحت تاثیر عوامل مختلفی متفاوت است، اما به صورت کلی این میزان غیر قابل توجیه نمی باشد و به گونه ای نیست که تغییرات چشمگیری را در قبض آب مصرف کننده به وجود بیاورد.

مقدار فاضلاب خروجی از این دستگاه ها وابسته به عوامل زیر تغییر پیدا می کند :

کیفیت فیلتر ممبران :

میزان فاضلاب خروجی از دستگاه با کیفیت ممبران رابطه عکس دارد، به گونه ای که هر چقدر کیفیت ممبران بالاتر برود و راندمان تولید آب بالاتر باشد، میزان فاضلاب خروجی از دستگاه کاهش پیدا می کند.

درجه سختی آب :

هر چقدر درجه سختی آب ورودی به دستگاه بالاتر باشد، راندمان تولید آب تصفیه شده کمتر خواهد شد و از طرفی میزان فاضلاب خروجی از دستگاه بیشتر می شود.

دمای آب ورودی به دستگاه :

دمای کارکرد فیلتر ممبران محدود است، این فیلتر در بهترین حالت با دمای 2 تا 25 درجه سانتی گراد کار می کند. آب خیلی سرد باعث می شود کارکرد فیلتر ممبران با راندمان پایین تری انجام شود و در این صورت میزان فاضلاب خروجی از دستگاه بالاتر خواهد رفت.

فشار آب :

هر چقدر فشار آب ورودی به ممبران بیشتر باشد، راندمان تولید آب بالاتر خواهد رفت، در این صورت میزان فاضلاب خروجی از دستگاه نیز کاهش پیدا می کند.

میزان فاضلاب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان فاضلاب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا به چه عواملی بستگی دارد؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *