نحوه تست فیلترهای کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

نحوه تست فیلترهای کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا اسمز معکوس فیلترهای کربنی نقش بسیار مهمی در دستگاه دارند و وظیفه فیلتراسیون و تصفیه شیمیایی آب را عهده دار هستند.

به دلیل اهمیت بالا از فیلترهای کربنی در سه بخش مختلف دستگاه در مراحل دوم و سوم و پنجم استفاده می کنند.

مهم ترین وظیفه فیلترهای کربنی در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس حذف کلر است، زیرا کلر یکی از مخرب ترین مواد برای غشاء فیلتر ممبران به حساب می آید و اگر توسط فیلترهای کربنی پیش تصفیه کاملا حذف نشود، عملکرد ممبران با آسیب جدی مواجه خواهد شد.

به همین دلیل تعویض به موقع فیلترهای کربنی و آگاهی از عملکرد صحیح آنها بسیار مهم است. برای اینکه بیشترین درصد جذب کلر از آب ورودی را داشته باشید، لازم است که فیلتر کربنی مخصوص و منحصر به فردی که مختص به تصفیه آب است استفاده کنیم.

فیلترهای کربنی که بر پایه پوسته نارگیل ساخته می شوند بیشترین درصد جذب کلر را دارند و مرغوب ترین کربنی است که می تواند برای تصفیه آب شرب مورد استفاده قرار بگیرد.

از آنجایی که این کربن بر پایه مواد اولیه گیاهی ساخته شده اند، با سلامتی انسان کاملا سازگاری دارد و هیچ گونه ناخالصی حین تماس با آب از خود آزاد نمی کند.

همان گونه که گفته شد مهم ترین و اصلی ترین وظیفه فیلترهای کربنی حذف کلر است، برای اینکه فیلترهای کربنی را تست کنید .

متوجه شوید که آیا فیلتر به درستی عمل می کند یا خیر بهتر است با استفاده از کیت های کلر سنج، میزان کلر موجود در آب را قبل و بعد از ورود به فیلتر اندازه گیری نمایید.

نحوه تست فیلترهای کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

نحوه تست فیلترهای کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *