نحوه تعویض فیلتر ممبران شورآکوا sureaqua

نحوه تعویض فیلتر ممبران شورآکوا sureaqua

در سیستم های تصفیه آب شورآکوا در چهارمین مرحله از فیلترها، فیلتر ممبران قرار گرفته است. در سیستم های تصفیه آب شورآکوا که به روش اسمز معکوس عمل می نمایند مهم ترین فیلتر، ممبران است.

در واقع اصلی ترین فرآیند تصفیه آب ورودی به سیستم بر عهده فیلتر ممبران قرار دارد. به دلیل مهم بودن فیلتر ممبران در سیستم، نگه داری و تعویض به موقع آن از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین فیلترهای پیش تصفیه باید به خوبی عمل کنند تا آب برای ورود به فیلتر ممبران آماده شود.

یکی دیگر از اجزاء بسیار مهم برای عملکرد صحیح فیلتر ممبران پمپ است. پمپ ها وظیفه دارند تا فشار لازم آب برای عملکرد فیلتر را به خوبی فراهم کنند.

نحوه تعویض فیلتر ممبران در سیستم تصفیه آب خانگی شورآکوا

  • در اولین مرحله از تعویض فیلترهای تصفیه از جمله فیلتر ممبران آب ورودی به دستگاه باید قطع شود و دستگاه تصفیه آب خانگی از برق خارج شود.
  • سپس فیلتر ممبران را که در چهارمین مرحله از سیستم قرار گرفته است پیدا می کنیم و هوزینگ آن را با استفاده از آچار مخصوص هوزینگ ممبران باز می نماییم.
  • درب هوزینگ ممبران را باز نموده و با استفاده از انبر دست فیلتر ممبران درون آن را خارج می کنیم.
  • سپس هوزینگ فیلتر ممبران را با آب به خوبی تمیز می کنیم. توجه کنید که از هیچ ماده شوینده استفاده نکنید زیرا باعث بو گرفتن آب می شود.
  • بهتر است هنگام تعویض فیلتر، هوزینگ ممبران را به خوبی چک کنیم تا دچار ترک و یا شکستگی نشده باشد.
  • در این مرحله فیلتر ممبران جدید را از بسته بندی خارج کرده و فیلتر را از قسمتی که دارای دو اورینگ است درون هوزینگ قرار داده و آن را تا انتها فشار می دهیم تا به درستی درون هوزینگ قرار بگیرد.
  • در پوش محفظه فیلتر ممبران را بسته و دوباره آن را در جای قبلی خود قرار می دهیم.
  • در آخرین مرحله شیر ورودی را باز کرده و دستگاه را به برق متصل می نماییم.
نحوه تعویض فیلتر ممبران شورآکوا sureaqua

نحوه تعویض فیلتر ممبران شورآکوا sureaqua

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *