نحوه ی باز کردن هوزینگ های پیش تصفیه آب خانگی شورآکوا

نحوه ی باز کردن هوزینگ های پیش تصفیه آب خانگی شورآکوا

در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی از جمله دستگاه های تصفیه آب شور آکوا تعدادی فیلتر پیش تصفیه وجود دارد که به صورت هوزینگی ساخته می شوند و وظیفه دارند تا فیلترهای الیافی، کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک را در خود نگه دارند.

این هوزینگ ها به صورت ایستاده به براکت متصل می شوند و هوزینگ مرحله ی اول به صورت شفاف و دو هوزینگ دیگر به صورت مات ساخته می شود.

نحوه ی باز کردن هوزینگ های پیش تصفیه آب خانگی شورآکوا کار سخت و پیچیده ای نیست اما یکسری نکاتی دارد که اگر رعایت نشود دچار شکستگی و یا ترک هوزینگ ها می شود.

برای باز کردن هوزینگ های پیش تصفیه نیاز به آچار مخصوص دارید. آچارهای هوزینگ پیش تصفیه اغلب به یک شکل ساخته می شوند اما ممکن است کمپانی های مختلف کمی تفاوت در آن ایجاد کنند.

آچار را از پایین هوزینگ وارد محفظه نمایید و تا انتها بالا ببرید.
آچار باید به شکلی قرار گیرد که دسته ی آن در سمت راست باشد و زبانه ی آچار بر روی زائده های محفظه قرار گیرد.

با یک دست براکت دستگاه را نگه دارید و با دست دیگر آچار را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. فشاری که به آچار وارد می شود باید موازی با زمین و عمود بر هوزینگ باشد وگرنه باعث شکسته شدن آچار و یا هوزینگ می شود.

اگر هوزینگ سفت بود و باز نشد یعنی فشار درون محفظه زیاد است و باید با باز کردن شیر برداشت و کاهش آب درون هوزینگ این فشار را کاهش دهید. البته قبل از آن شیر ورودی و شیر مخزن را ببندید.

فرآیند قبل را دوباره تکرار کنید. اگر دوباره باز نشد به احتمال زیاد هوزینگ دچار رسوب گرفتگی شده است. باید با یک چکش لاستیکی چند ضربه آرام و یکنواخت به آچار وارد نمایید. بسیار دقت نمایید تا هوزینگ دچار شکستگی و ترک نشود.

بعد از باز کردن هوزینگ، اورینگ های درون محفظه را بررسی کنید تا پوسیده نباشند. همچنین هوزینگ را از نظر سالم بودن و نداشتن ترک بررسی نمایید.

نحوه ی باز کردن هوزینگ های پیش تصفیه آب خانگی شورآکوا

نحوه ی باز کردن هوزینگ های پیش تصفیه آب خانگی شورآکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *