ویژگی فلو فاضلاب نیمه صنعتی 800 شور آکوا

ویژگی فلو فاضلاب نیمه صنعتی 800 شور آکوا

فلو فاضلاب قطعه ای است که در دستگاه تصفیه آب نقش مهمی ایفا می کند و قطعه مهمی از دستگاه تصفیه آب به حساب می آید. این قطعه به شکل یک استوانه کوچک به رنگ سفید و از جنس پلاستیک در ابعاد مختلف ساخته شده است که وظیفه دارد جریان آب خروجی از فیلتر ممبران به فاضلاب را کنترل کند و مسیر خروج پساب از فیلتر را به فاضلاب هدایت کند.

محدود کننده فاضلاب 800 نیمه صنعتی در دستگاه های نیمه صنعتی RO مورد استفاده قرار می گیرند و خروجی پساب 800 CC در هر دقیقه را دارند ورودی و خروجی این فلو فاضلاب به صورت فیتینگی است و موجب نصب آسان این قطعه می شود.

این فلو فاضلاب از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار است. فلو فاضلاب ها در خروجی فاضلاب هوزینگ قرار می گیرند و جریان اسمزی آب را معکوس می کند. در صورت نبود این قطعه آب زیادی از فاضلاب هدر می رود از آن جایی که فیلتر ممبران در ظرفیت های مختلف ساخته می شود فلو فاضلاب ها نیز در انواع مختلف ساخته می شود که هر کدام برای یک نوع فیلتر مناسب است.

به عنوان مثال در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی که 4 عدد فیلتر ممبران قرار دارد, از فلو فاضلاب 800 گالنی استفاده می شود. عدد نوشته شده روی فلو فاضلاب مقدار خروج پساب در هر دقیقه را نشان می دهد. مثلا عدد 400 روی قطعه نشان می دهد که در هر دقیقه 400 دبی پساب خارج می شود.

میزان محدود کننده حتما باید توسط کارشناسان و سرویس کاران تصفیه آب با توجه به ظرفیت و عمر ممبران، فشار پمپ و سختی آب ورودی تعیین می شود. هر چقدر ظرفیت تولیدی ممبران بالاتر باشد آب تولیدی نیز بیشتر است و باید فلو فاضلاب با حجم خروجی بیشتر نیز داشته باشد و پمپ نیز قوی باشد.

هنگام عبور آب از فلو فاضلاب باید صدایی شبیه سوت زدن در آن ایجاد شود اگر این صدا ایجاد نشود یعنی فلو فاضلاب گرفته شده است و باید تعویض شود. محدود کننده فاضلاب را به صورت دوره ای و بین 12 تا 18 ماه یک بار باید تعویض نمود.

چون در صورت خرابی محدود کننده فاضلاب، فیلتر ممبران به سرعت خراب شده و پمپ تصفیه آب نیز دچار مشکل می شود. محدود کننده در مقادیر مختلف ۳۰۰، ۴۰۰، ۴۵۰، ۵۰۰، ۵۵۰، ۶۰۰، 800 و ۱۵۰۰ وجود دارد.

ویژگی فلو فاضلاب نیمه صنعتی 800 شور آکوا

ویژگی فلو فاضلاب نیمه صنعتی 800 شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *