پایه نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب شورآکوا

پایه نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب شورآکوا

بر روی براکت دستگاه تصفیه آب خانگی از یکسری فیلتر و قطعات برقی تشکیل شده است که هر کدام توسط قطعه ای به براکت و یا بر روی یکدیگر قرار می گیرند.

مثلا پمپ توسط 4 پیچ به براکت محکم شود اما فیلترها توسط یک پایه نگهدارنده فیلتر به یکدیگر و یا بر روی براکت محکم می شوند.

پایه نگهدارنده فیلتر که با نام کلیپس فیلتر، گیره نگهدارنده فیلتر، عینکی و بست نگهدارنده فیلتر شناخته می شود در مدلها و شکل های مختلفی ساخته می شود.

پایه نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب شورآکوا یکی از این مدلهاست که برای قرار دادن دو فیلتر کوچک بر روی یکدیگر طراحی شده است.

این پایه دارای دو دهانه با قطر 2 اینچ است که می توان فیلترهای خطی مانند فیلتر مینرال و قلیایی را به یکدیگر متصل کرد. این پایه به هیچ سطوحی پیچ نمی شود و فقط بر روی فیلتر قرار می گیرد.

در واقع اگر از این بست های نگهدارنده فیلتر استفاده نشود در هنگام فعالیت دستگاه تصفیه آب، فیلترها شروع به لرزش می کنند .

باعث تولید صدا می شوند علاوه بر آن ممکن است در اثر لرزش زیاد، شیلنگ های تصفیه از فیلتر جدا شود و نشتی بوجود آورد.

دهانه پایه نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب شورآکوا حالت ارتجاعی دارد و فیلتر را به محکمی در خود نگه می دارد.

پایه نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب شورآکوا

پایه نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب شورآکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *