پمپ دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا با چه قطعاتی در ارتباط است؟

پمپ دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا با چه قطعاتی در ارتباط است؟

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شور آکوا وابستگی بسیار زیادی به پمپ دارند و پمپ تصفیه آب یکی از اصلی ترین قطعات به کار برده شده در این دستگاه ها است.

پمپ با جریان برق کار می کند و اصلی ترین وظیفه آن بالاتر بردن فشار آب برای ورود به ممبران است.

بنابراین پمپ هم به شیلنگ های تصفیه آب خانگی و هم با قطعات برقی مختلف در دستگاه در ارتباط است. با توجه به اینکه پمپ تصفیه با قطعات مختلف در دستگاه در ارتباط است.

بنابراین عملکرد صحیح آن می تواند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در روند کاری قطعات مختلف تاثیر گذار باشد.

ورودی آب به بخش کلگی پمپ متصل می شود، در واقع شیلنگ خروجی از هوزینگ فیلتر کربن بلاک به ورودی پمپ می رسد، پس از آن آب با فشار بالا از خروجی کلگی پمپ خارج می شود و در نهایت به هوزینگ فیلتر ممبران می رسد.

بر سر راه خروجی شیلنگ از کلگی به هوزینگ ممبران دو سوئیچ قطع کن فشار بالا و فشار پایین به صورت سری در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

شیلنگ های ورودی و خروجی از پمپ با استفاده از اتصال زانویی پمپ به کلگی و محل ورود و خروجی از آن نصب شده اند.

همان گونه که گفته شد لازمه شروع کار پمپ تصفیه آب، وجود جریان برق است، از آنجایی که پمپ با جریان برق 24 ولت کار می کند از یک ترانس یا مبدل برای تبدیل ولتاژ جریان برق به کار برده می شود. پمپ تصفیه آب با استفاده از سیم های ورودی و خروجی برق به آداپتور متصل شده است.

پمپ دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا با چه قطعاتی در ارتباط است؟

پمپ دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا با چه قطعاتی در ارتباط است؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *