کارایی و فواید گیج فشار دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

کارایی و فواید گیج فشار دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

گیج فشار یا مانومتر بر روی براکت (شاسی فلزی) قرار دارد و معمولا به صورت عقربه ای می باشد  و فشار دستگاه را به ما نشان می دهد.

دراغلب دستگاه های تصفیه آب ، گیج فشار نصب نشده است و این نشانه خرابی یا بی کیفیتی دستگاه نیست و وجود مانومتر (گیج فشار) یک قابلیت مثبت برای دستگاه است.

گیج فشار کارایی زیادی دارد می تواند کمک خوبی برای آگاهی از فشار دستگاه باشد.

برای مثال : فیلتر ممبراین برای کارکرد به فشار آب بالا نیاز دارد یا در برخی مواقع فشار زیاد یا کم دستگاه موجب خرابی دستگاه می شود . عقربه گیج فشار به ما نشان می دهد که فشار کارکرد و عملکرد دستگاه مناسب است یا فشار دستگاه مشکل دارد.

گیج فشار دونوع روغنی و خشک دارد و معمولا از جنس استیل و برنج است.

گیج فشار انواع مختلفی دارد که یک نمونه آن گیج فشار روغنی است. گیج های روغنی از عملکرد بهتری برخوردار هستند و عمر بیشتری نسبت به گیج های فشار خشک دارند.

فشار نرمال گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

فشار نرمال گیج در دستگاه های تصفیه آب خانگی درحالی که دستگاه درحال کار است باید بیشتر ازپنجاه و کمتر از صد و بیست و پنج باشد.

اگر فشار آب کمتر یا بیشتر از حد نصاب باشد دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا به خوبی عمل نمی کند و احتمال خرابی دستگاه زیاد می شود.

اگر فشار آب پایین تر از حد نصاب باشد فیلتر ممبراین به خوبی عمل نمی کند و در صورت فشار بالای آب موجب ترکیدن هوزینگ ها می شود.

اگر گیج فشار ،فشار مناسب را نشان ندهد احتمال خرابی کدام قطعه است ؟

1_امکان خرابی کلگی پمپ ، 2_امکان باز شدن شیر میکس ، 3_امکان خرابی فیلتر ممبراین ،

4_امکان ضعیف شدن پمپ ، 5_فلو فاضلاب

مخزن علاوه بر ذخیره آب میزان اکسیژن نیز درون خود ذخیره دارد بعد از مدتی اکسیژن درون مخزن کم می شود و موجب فشار مخزن می شود. گیج فشار یا مانومتر روغنی کمک می کند تا از فشار مخزن نیز آگاه شویم.

کارایی و فواید گیج فشار دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

کارایی و فواید گیج فشار دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *