سوئیچ فشار بالا در دستگاه تصفیه آب صنعتی شور آکوا

سوئیچ فشار بالا در دستگاه تصفیه آب صنعتی شور آکوا

سوئیچ فشار بالا  قبل ازفیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب صنعتی شور آکوا قرار می گیرد و وظیفه خاموش کردن پمپ دستگاه تصفیه و جلوگیری از بیهوده کار کردن پمپ را برعهده دارد.

سوئیچ های کنترل کننده فشار برای تنظیم فشار مخازن یا جلوگیری از افزایش فشار در محیط های با فشار بالا در صنعت کاربرد دارد .

 معمولا کلیدهای پرشر سوئیچ  به صورت مکانیکی مانند فشار سنج ها در دستگاه های تصفیه آب صنعتی به صورت سری با پمپ در مدار قرار می گیرد و به عنوان یک کلید قطع و وصل عمل می کنند.

در دستگاه تصفیه آب خانگی نیز زمانی که فشار زیاد می شود این سوئیچ پمپ را خاموش می کند و این امر زمانی اتفاق می افتد که مخزن پر شده باشد و شیر برداشت نیز بسته باشد.

کلیدهای پرشر سوئیچ در زمانی کاربرد دارند که ما با فشار سر و کار داشته باشیم و می خواهیم در محدوده خاصی از فشار دستگاهی را خاموش و یا روشن کنیم.

در محیط هایی با فشارهای متفاوت از سوئیچ های مختلفی استفاده می شود و محدوده فشار از منفی یک در محیط های خلاء تا دو هزار بار متغییر است. 

برای تنظیم کردن فشار روی پرشر سوئیچ دستگاه تصفیه آب صنعتی شور آکوا یک پیچ وجود دارد که می توان به کمک آن فشار را تنظیم کرد.

سوئیچ فشار بالا در دستگاه تصفیه آب صنعتی شور آکوا

سوئیچ فشار بالا در دستگاه تصفیه آب صنعتی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *