عملکرد تانک ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

عملکرد تانک ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا در ظرفیت های تولید متفاوت ساخته و عرضه می شوند. ظرفیت تولید دستگاه های تصفیه آب خانگی بسته به نوع و سایز فیلتر ممبران دستگاه طبقه بندی می شوند.

برای مثال اگر ظرفیت تولید ممبران یک دستگاه تصفیه آب بالغ به 50 گالن  در شبانه روز باشد  یعنی این دستگاه توان تولید 200-150 لیتر در شبانه روز را داراست.

فیلترهای ممبران از تکنولوزی reverse osmosis  استفاده می کنند که با توجه به نیاز فشار بالای زیاد جهت عبور آب از منافظ  ممبران عمل تصفیه آب صورت می گیرد.

نوع ساختار ممبران  به گونه ای است که آب خام پس از عبور از منافظ ممبران به دو قسمت آب خالص وآب تصفیه شده و آب ناخالص تقسیم می شود.

آب تصفیه شده خروجی از ممبران بسیار کم است. این امر باعث می شود که مصرف کننده جهت پر کردن یک پارچ آب حداقل زمان لازم 5 الی10 دقیقه نیاز باشد .

 برای بالا بردن فشار خروجی و دستگاه تصفیه آب می بایست از مخزن ذخیره یا تانک ذخیره در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا استفاده نمود. این امر مدت زمان یاد شده را به حداقل 1تا2دقیقه کاهش می دهد.

از مزایای دیگر تانک ذخیره می توان انباشت آب تصفیه شده در مخزن با توجه به ظرفیت مخزن نام برد. برای مثال اگر برق آپارتمان قطع شود به مقدار ظرفیت مخزن تصفیه آب موجود و مصرف کننده می تواند از آب ذخیره شده استفاده نماید.

عملکرد تانک ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

عملکرد تانک ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *