کارایی بست نگهدارنده یا عینکی دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

کارایی بست نگهدارنده یا عینکی دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

از دیگر قطعات در دستگاه تصفیه آب شور آکوا بست نگهدارنده می باشد. وجود این بست ها در دستگاه تصفیه واجب است چون فیلترها باید روی شاسی یا براکت نصب و ثابت شوند.

 به همین دلیل از عینکی های مختلف برای نگهداشتن فیلترهای متفاوت استفاده می شود. جنس عینکی های دستگاه تصفیه آب شور آکوا از پلاستیک فشرده و محکم است تا در اثر فشار یا ضربه دچار شکستگی نشوند.

بست ها در دستگاه تصفیه آب شور آکوا دونوع کوچک به بزرگ و کوچک به کوچک دارند و بست ها از اندازه های متفاوتی برخوردارند.

بست های نگه دارنده یا عینکی فیلتر برای محکم نگه داشتن فیلتر بر روی شاسی دستگاه تصفیه آب استفاده می شود.

نوع دیگر بست نگه دارنده فیلتر بست یک طرفه است. بست یک طرفه برای نگه داری هوزینگ ممبراین بر روی دستگاه تصفیه آب شور آکوا استفاده می شود.

بست دو طرفه کوچک به بزرگ که به آن عینکی نیز می گویند برای نگهداری و متصل کردن فیلتر پست کربن مرحله پنج به فیلتر ممبران مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین بست عینکی کوچک به کوچک در دستگاه تصفیه آب برای اتصال فیلتر پست کربن به فیلتر مرحله شش فیلتر مینرال استفاده می شود.

این بست های نگه دارنده دارای سایزهای مختلف نیز می باشد که به عنوان مثال در دستگاه های نیمه صنعتی که سایز فیلترها بزرگتر باشد از بست های بزرگتر برای اتصال آن ها به دستگاه یا اتصال فیلترها به همدیگر استفاده می شود.

کارایی بست نگهدارنده یا عینکی دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

کارایی بست نگهدارنده یا عینکی دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *